📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟 Malšovická Aréna , Hradec Králové
✔ Краен резултат
2
W D L D W
Владение на топката
63%
37%
0
Точни удари
0
0
Неточни удари
0
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Точни пасове
0
0
Общо пасове
0

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Hradec Králové 🟡 Равенства Teplice 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Teplice - Hradec Králové 0 : 1
25.10.2025 Hradec Králové - Teplice 0 : 0
19.04.2025 Teplice - Hradec Králové 1 : 0
21.07.2024 Hradec Králové - Teplice 1 : 0
25.05.2024 Hradec Králové - Teplice 2 : 0
19.05.2024 Teplice - Hradec Králové 0 : 1
07.04.2024 Teplice - Hradec Králové 0 : 1
28.10.2023 Hradec Králové - Teplice 1 : 0
02.04.2023 Teplice - Hradec Králové 1 : 0
08.10.2022 Hradec Králové - Teplice 4 : 1

🗓 Последни мачове: Hradec Králové

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Mlada Boleslav - Hradec Králové 3 - 1 L
28.10.2026 Prostějov - Hradec Králové 1 - 3 W
25.10.2026 Hradec Králové - FK Jablonec 1 - 2 L
17.10.2026 Slavia Praha - Hradec Králové 0 - 0 D
10.10.2026 Hradec Králové - Artis 2 - 4 L

📆 Последни мачове: Teplice

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Slovácko - Teplice 1 - 3 W
27.10.2026 Slovan Liberec - Teplice 1 - 0 L
24.10.2026 Teplice - Artis 0 - 0 D
17.10.2026 Mlada Boleslav - Teplice 1 - 0 L
11.10.2026 Teplice - Sigma Olomouc 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hradec Králové и Teplice е насрочена за 20.09.2026 11:00 в Czech Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hradec Králové е на позиция 6 с 14 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 8:7. Записаната форма е WDWLL. Teplice е на позиция 7 с 13 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 15:15. Записаната форма е LWWLL.

Последни резултати

Hradec Králové има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLLLDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Teplice има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLLDWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Hradec Králové има 7 победи, равенствата са 1, а Teplice има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.40. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Hradec Králové 0 / Teplice 0 подкрепя Teplice със средна промяна 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Hradec Králové като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Teplice като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-20 02:02:46 · Заключен: 2026-09-20 12:40:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hradec Králové и Teplice завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Hradec Králové като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Hradec Králové получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Teplice като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Teplice получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Teplice с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-20 15:21:27
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.