Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.05.2026 | Ujpest - Ferencvarosi TC | 0 : 5 |
| 07.02.2026 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 3 : 0 |
| 19.10.2025 | Ujpest - Ferencvarosi TC | 1 : 1 |
| 06.04.2025 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 2 : 0 |
| 02.04.2025 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 3 : 1 |
| 01.12.2024 | Ujpest - Ferencvarosi TC | 0 : 0 |
| 17.08.2024 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 1 : 0 |
| 19.05.2024 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 2 : 0 |
| 25.02.2024 | Ujpest - Ferencvarosi TC | 0 : 5 |
| 29.10.2023 | Ferencvarosi TC - Ujpest | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Gyori ETO FC - Ferencvarosi TC | 0 - 3 | W |
| 30.08.2026 | Puskas Academy - Ferencvarosi TC | 1 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Ferencvarosi TC - Trabzonspor | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Ferencvarosi TC - Budapest Honved | 0 - 0 | D |
| 20.08.2026 | Trabzonspor - Ferencvarosi TC | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ujpest - Vasas | 3 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Paks - Ujpest | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Ujpest - MTK Budapest | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Kisvarda FC - Ujpest | 2 - 4 | W |
| 02.08.2026 | Ujpest - Debreceni VSC | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между Ferencvarosi TC и Ujpest е насрочена за 06.09.2026 15:45 в NB I. Посоченият стадион е Groupama Aréna, Budapest. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ferencvarosi TC е на позиция 4 с 10 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWWDL. Ujpest е на позиция 3 с 10 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WLDWW.
Ferencvarosi TC има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDLWDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ujpest има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWLWDDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Ferencvarosi TC има 8 победи, равенствата са 2, а Ujpest има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Ferencvarosi TC с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.66%, 19.70% и 13.64%. Разликата в моделния momentum е 53.02 пункта в полза на Ferencvarosi TC. Оценката за качество на входните данни е 84/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ferencvarosi TC 0 / Ujpest 0 подкрепя Ferencvarosi TC със средна промяна 1.21 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Ferencvarosi TC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ujpest като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.33 жълти, 0.00 червени и 0.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Ferencvarosi TC и Ujpest завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ferencvarosi TC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Ferencvarosi TC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ujpest като гост беше изчислен от 3 мача със средно 0.33 жълти, 0 червени и 0.33 общо картона на мач. В този двубой Ujpest получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ferencvarosi TC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.21 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 12 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.