📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L D L
2
🏟
✔ Краен резултат
4
D D D W L
Владение на топката
63%
37%
34
Общо удари
12
13
Точни удари
6
10
Неточни удари
3
8
Корнери
7
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
2
17
Удари в наказателното поле
10
15
Удари извън наказателното поле
2
11
Блокирани удари
3
3
Спасявания
11
7
Нарушения
11
262
Точни пасове
249
353
Общо пасове
357
10
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 Paks 🟡 Равенства Debreceni VSC 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Paks - Debreceni VSC 5 : 2
07.02.2026 Debreceni VSC - Paks 1 : 0
18.10.2025 Paks - Debreceni VSC 1 : 1
18.05.2025 Debreceni VSC - Paks 0 : 0
22.02.2025 Paks - Debreceni VSC 4 : 3
19.10.2024 Debreceni VSC - Paks 0 : 5
10.03.2024 Paks - Debreceni VSC 1 : 1
12.11.2023 Debreceni VSC - Paks 1 : 0
27.09.2023 Paks - Debreceni VSC 2 : 0
06.05.2023 Paks - Debreceni VSC 0 : 0

🗓 Последни мачове: Paks

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Nyiregyhaza - Paks 1 - 1 D
21.08.2026 Paks - Ujpest 2 - 0 W
16.08.2026 Puskas Academy - Paks 3 - 2 L
09.08.2026 Paks - Budapest Honved 2 - 2 D
03.08.2026 Zalaegerszegi TE - Paks 5 - 2 L

📆 Последни мачове: Debreceni VSC

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Debreceni VSC - MTK Budapest 2 - 2 D
23.08.2026 Kisvarda FC - Debreceni VSC 0 - 0 D
16.08.2026 Debreceni VSC - Gyori ETO FC 1 - 1 D
12.08.2026 FC Copenhagen - Debreceni VSC 5 - 1 L
09.08.2026 Debreceni VSC - Nyiregyhaza 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Paks и Debreceni VSC е насрочена за 05.09.2026 18:00 в NB I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Paks е на позиция 6 с 8 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DWLDL. Debreceni VSC е на позиция 9 с 6 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DDDWL.

Последни резултати

Paks има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLDWLLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Debreceni VSC има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWLLDLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Paks има 4 победи, равенствата са 4, а Debreceni VSC има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Paks -1.5 / Debreceni VSC +1.5 подкрепя Paks със средна промяна 1.29 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.59% при 1123 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Paks като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Debreceni VSC като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:07 · Заключен: 2026-09-05 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Paks и Debreceni VSC завърши при резултат 2:4. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.1. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Paks като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Paks получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Debreceni VSC като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Debreceni VSC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Paks с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.29 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:22:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.