📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W W D
3
🏟 Illovszky Rudolf Stadion , Budapest
✔ Краен резултат
2
D L W L L
Владение на топката
47%
53%
12
Общо удари
16
4
Точни удари
7
7
Неточни удари
5
7
Корнери
7
3
Жълти картони
6
0
Червени картони
0
2
Засади
1
7
Удари в наказателното поле
6
5
Удари извън наказателното поле
9
1
Блокирани удари
4
5
Спасявания
2
15
Нарушения
18
238
Точни пасове
285
332
Общо пасове
370
17
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Vasas 🟡 Равенства Nyiregyhaza 🔴
Дата Мач Резултат
14.09.2024 Vasas - Nyiregyhaza 1 : 1
20.04.2024 Nyiregyhaza - Vasas 3 : 1
22.10.2023 Vasas - Nyiregyhaza 3 : 0
18.10.2022 Nyiregyhaza - Vasas 1 : 2
20.03.2022 Nyiregyhaza - Vasas 0 : 1
29.09.2021 Vasas - Nyiregyhaza 2 : 0
09.05.2021 Nyiregyhaza - Vasas 2 : 0
25.11.2020 Vasas - Nyiregyhaza 1 : 0
08.03.2020 Vasas - Nyiregyhaza 4 : 1
15.09.2019 Nyiregyhaza - Vasas 0 : 2

🗓 Последни мачове: Vasas

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ujpest - Vasas 3 - 1 L
22.08.2026 Vasas - Puskas Academy 0 - 1 L
14.08.2026 Budapest Honved - Vasas 1 - 2 W
08.08.2026 Vasas - Zalaegerszegi TE 5 - 0 W
02.08.2026 Ferencvarosi TC - Vasas 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Nyiregyhaza

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Nyiregyhaza - Paks 1 - 1 D
22.08.2026 MTK Budapest - Nyiregyhaza 2 - 1 L
15.08.2026 Nyiregyhaza - Kisvarda FC 2 - 1 W
09.08.2026 Debreceni VSC - Nyiregyhaza 1 - 0 L
02.08.2026 Gyori ETO FC - Nyiregyhaza 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vasas и Nyiregyhaza е насрочена за 04.09.2026 16:30 в NB I. Посоченият стадион е Illovszky Rudolf Stadion, Budapest. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vasas е на позиция 5 с 8 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLWWD. Nyiregyhaza е на позиция 7 с 7 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DLWLL.

Последни резултати

Vasas има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDDWWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Nyiregyhaza има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLWDWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vasas има 7 победи, равенствата са 1, а Nyiregyhaza има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vasas -1.25 / Nyiregyhaza +1.25 подкрепя Nyiregyhaza със средна промяна 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.67% при 546 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vasas като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.67 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nyiregyhaza като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.33 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 66.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 03:00:04 · Заключен: 2026-09-04 18:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vasas и Nyiregyhaza завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vasas като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0.67 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Vasas получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 66.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nyiregyhaza като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.33 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Nyiregyhaza получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 66.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nyiregyhaza с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 20:51:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.