Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.05.2026 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 1 : 3 |
| 08.02.2026 | Puskas Academy - Zalaegerszegi TE | 0 : 1 |
| 19.10.2025 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 0 : 1 |
| 16.03.2025 | Puskas Academy - Zalaegerszegi TE | 2 : 1 |
| 09.11.2024 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 4 : 2 |
| 04.08.2024 | Puskas Academy - Zalaegerszegi TE | 2 : 1 |
| 26.04.2024 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 1 : 0 |
| 07.02.2024 | Puskas Academy - Zalaegerszegi TE | 0 : 1 |
| 29.09.2023 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 1 : 1 |
| 07.05.2023 | Zalaegerszegi TE - Puskas Academy | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Budapest Honved - Zalaegerszegi TE | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Gyori ETO FC - Zalaegerszegi TE | 3 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Zalaegerszegi TE - Ferencvarosi TC | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Vasas - Zalaegerszegi TE | 5 - 0 | L |
| 03.08.2026 | Zalaegerszegi TE - Paks | 5 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Puskas Academy - Ferencvarosi TC | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Vasas - Puskas Academy | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Puskas Academy - Paks | 3 - 2 | W |
| 07.08.2026 | MTK Budapest - Puskas Academy | 2 - 3 | W |
| 31.07.2026 | Puskas Academy - Kisvarda FC | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Zalaegerszegi TE и Puskas Academy е насрочена за 06.09.2026 13:30 в NB I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Zalaegerszegi TE е на позиция 12 с 3 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLLLW. Puskas Academy е на позиция 1 с 12 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWWLW.
Zalaegerszegi TE има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLWWDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Puskas Academy има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWLDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Zalaegerszegi TE има 5 победи, равенствата са 1, а Puskas Academy има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Zalaegerszegi TE -1 / Puskas Academy +1 подкрепя Zalaegerszegi TE със средна промяна 5.43 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.78% при 544 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Zalaegerszegi TE като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Puskas Academy като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Zalaegerszegi TE и Puskas Academy завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Zalaegerszegi TE като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Zalaegerszegi TE получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Puskas Academy като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Puskas Academy получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zalaegerszegi TE с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 5.43 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.