Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.05.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 : 1 |
| 12.10.2025 | Cerezo Osaka W - JEF United W | 3 : 0 |
| 08.03.2025 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 : 0 |
| 02.11.2024 | Cerezo Osaka W - JEF United W | 1 : 1 |
| 18.04.2024 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 : 2 |
| 12.11.2023 | Cerezo Osaka W - JEF United W | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Tokyo Verdy Beleza W - JEF United W | 0 - 0 | D |
| 16.05.2026 | JEF United W - Urawa Reds W | 1 - 0 | W |
| 10.05.2026 | Omiya Ardija Ventus W - JEF United W | 1 - 1 | D |
| 03.05.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 1 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Cerezo Osaka W - Albirex Niigata W | 0 - 0 | D |
| 16.05.2026 | Cerezo Osaka W - Parceiro Nagano W | 1 - 1 | D |
| 10.05.2026 | Cerezo Osaka W - Sanfrecce Hiroshima W | 0 - 0 | D |
| 03.05.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между JEF United W и Cerezo Osaka W е насрочена за 30.08.2026 09:00 в WE League. Посоченият стадион е Fukuda Denshi Arena, Chiba. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
JEF United W е на позиция 8 с 0 точки. Записаната форма е L. Cerezo Osaka W е на позиция 7 с 1 точки. Записаната форма е D.
JEF United W има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWLLDWL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Cerezo Osaka W има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLDLLDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи JEF United W има 0 победи, равенствата са 2, а Cerezo Osaka W има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между JEF United W и Cerezo Osaka W завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.