Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.04.2026 | Vegalta Sendai - JEF United W | 0 : 1 |
| 23.08.2025 | JEF United W - Vegalta Sendai | 2 : 1 |
| 19.04.2025 | JEF United W - Vegalta Sendai | 0 : 0 |
| 15.09.2024 | Vegalta Sendai - JEF United W | 1 : 3 |
| 06.05.2024 | Vegalta Sendai - JEF United W | 0 : 0 |
| 07.01.2024 | JEF United W - Vegalta Sendai | 1 : 0 |
| 07.05.2023 | JEF United W - Vegalta Sendai | 1 : 1 |
| 10.12.2022 | Vegalta Sendai - JEF United W | 0 : 0 |
| 02.04.2022 | JEF United W - Vegalta Sendai | 2 : 0 |
| 09.10.2021 | Vegalta Sendai - JEF United W | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Tokyo Verdy Beleza W - JEF United W | 0 - 0 | D |
| 16.05.2026 | JEF United W - Urawa Reds W | 1 - 0 | W |
| 10.05.2026 | Omiya Ardija Ventus W - JEF United W | 1 - 1 | D |
| 03.05.2026 | JEF United W - Cerezo Osaka W | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Albirex Niigata W - Vegalta Sendai | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Vegalta Sendai - Parceiro Nagano W | 0 - 0 | D |
| 16.05.2026 | Vegalta Sendai - Elfen Saitama W | 2 - 3 | L |
| 10.05.2026 | Parceiro Nagano W - Vegalta Sendai | 0 - 1 | W |
| 03.05.2026 | Urawa Reds W - Vegalta Sendai | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между JEF United W и Vegalta Sendai е насрочена за 05.09.2026 09:00 в WE League. Посоченият стадион е Fukuda Denshi Arena, Chiba. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
JEF United W е на позиция 9 с 0 точки. Записаната форма е L. Vegalta Sendai е на позиция 4 с 3 точки. Записаната форма е W.
JEF United W има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWLLDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vegalta Sendai има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLLDWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи JEF United W има 5 победи, равенствата са 5, а Vegalta Sendai има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между JEF United W и Vegalta Sendai завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.