Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Žilina II - Malženice | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Šoporňa - Malženice | 2 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Malženice - Považská Bystrica | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Malženice | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Malženice - Slovan Bratislava II | 4 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | MFK Bytča - Zlaté Moravce | 2 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Rosina - MFK Bytča | 0 - 2 | W |
| 14.08.2026 | Pohronie - MFK Bytča | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | MFK Bytča - Inter Bratislava | 0 - 3 | L |
| 02.08.2026 | Petržalka - MFK Bytča | 4 - 0 | L |
Предстоящата среща между Malženice и MFK Bytča е насрочена за 31.08.2026 15:00 в 2. liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Malženice е на позиция 14 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е LLDWL. MFK Bytča е на позиция 16 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:9. Записаната форма е WLLLL.
Malženice има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWLLDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. MFK Bytča има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLWWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Malženice с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.40%, 17.72% и 14.88%. Разликата в моделния momentum е 52.52 пункта в полза на Malženice. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.99%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Malženice 0 / MFK Bytča 0 подкрепя Malženice със средна промяна 1.37 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).
Дисциплинарният профил на Malženice като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на MFK Bytča като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Malženice и MFK Bytča завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Malženice като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Malženice получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на MFK Bytča като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой MFK Bytča получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Malženice с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.37 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.