📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W L
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W W W
3
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Humenné 🟡 Равенства Petržalka 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Humenné

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 MSK Tesla Stropkov - Humenné 1 - 2 W
29.08.2026 Baník Lehota p.Vtáčnikom - Humenné 1 - 0 L
22.08.2026 Humenné - Liptovský Mikuláš 1 - 0 W
17.08.2026 Slovan Bratislava II - Humenné 3 - 0 L
11.08.2026 Snina - Humenné 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Petržalka

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Nové Zámky - Petržalka 4 - 3 L
30.08.2026 Petržalka - Liptovský Mikuláš 2 - 0 W
24.08.2026 Lokomotíva Zvolen - Petržalka 0 - 1 W
19.08.2026 Nová Dedinka - Petržalka 1 - 5 W
16.08.2026 Petržalka - Tatran Prešov 4 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Humenné и Petržalka е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 2. liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Humenné е на позиция 12 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:5. Записаната форма е LWLWL. Petržalka е на позиция 1 с 18 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:0. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Humenné има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWWLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Petržalka има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWWWW. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Humenné 0 / Petržalka 0 подкрепя Humenné със средна промяна 2.90 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Humenné като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.67 червени и 4.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 66.7% и 66.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Petržalka като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:26 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Humenné и Petržalka завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Humenné като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.67 червени и 4.33 общо картона на мач. В този двубой Humenné получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 66.7%, а червен картон в 66.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Petržalka като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Petržalka получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Humenné с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.9 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:14:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.