Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.07.2026 | Galanta - Malženice | 2 : 3 |
| 05.03.2023 | Malženice - Galanta | 4 : 0 |
| 07.08.2022 | Galanta - Malženice | 2 : 2 |
| 19.06.2022 | Malženice - Galanta | 1 : 0 |
| 13.11.2021 | Galanta - Malženice | 0 : 3 |
| 09.08.2020 | Galanta - Malženice | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Spartak Myjava - Galanta | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Zlaté Moravce - Galanta | 0 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Galanta - Pohronie | 2 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Vycapy Opatovce - Galanta | 1 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Inter Bratislava - Galanta | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Malženice - MFK Bytča | 3 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Žilina II - Malženice | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Šoporňa - Malženice | 2 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Malženice - Považská Bystrica | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Malženice | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Galanta и Malženice е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 2. liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Galanta е на позиция 11 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:3. Записаната форма е WWLLL. Malženice е на позиция 10 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е WLLDW.
Galanta има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLDDWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Malženice има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDWLLDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 6 директни срещи Galanta има 0 победи, равенствата са 2, а Malženice има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Galanta 0 / Malženice 0 подкрепя Galanta със средна промяна 1.70 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Дисциплинарният профил на Galanta като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Malženice като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Galanta и Malženice завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.17 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Galanta като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Galanta получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Malženice като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Malženice получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Galanta с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.7 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.