Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.11.2025 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Považská Bystrica | 2 : 0 |
| 02.08.2025 | Považská Bystrica - Baník Lehota p.Vtáčnikom | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Oravské Veselé - Považská Bystrica | 2 - 3 | W |
| 30.08.2026 | Slovan Bratislava II - Považská Bystrica | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Považská Bystrica - Šamorín | 1 - 4 | L |
| 19.08.2026 | Oravan - Považská Bystrica | 0 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Malženice - Považská Bystrica | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Humenné | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Slovan Bratislava II | 2 - 2 | D |
| 18.08.2026 | FC Topoľčany - Baník Lehota p.Vtáčnikom | 0 - 5 | W |
| 15.08.2026 | Šamorín - Baník Lehota p.Vtáčnikom | 0 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Malženice | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Považská Bystrica и Baník Lehota p.Vtáčnikom е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 2. liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Považská Bystrica е на позиция 5 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е DLWWL. Baník Lehota p.Vtáčnikom е на позиция 3 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:5. Записаната форма е WDWDD.
Považská Bystrica има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWWLWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Baník Lehota p.Vtáčnikom има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDDLWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 2 директни срещи Považská Bystrica има 1 победи, равенствата са 0, а Baník Lehota p.Vtáčnikom има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Považská Bystrica -0.25 / Baník Lehota p.Vtáčnikom +0.25 подкрепя Baník Lehota p.Vtáčnikom със средна промяна 1.85 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Považská Bystrica като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Baník Lehota p.Vtáčnikom като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Považská Bystrica и Baník Lehota p.Vtáčnikom завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Považská Bystrica като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Považská Bystrica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Baník Lehota p.Vtáčnikom като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Baník Lehota p.Vtáčnikom получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Baník Lehota p.Vtáčnikom с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.85 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.