Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Tatran Prešov - Galanta | 3 - 0 | W |
| 24.10.2026 | MFK Bytča - Tatran Prešov | 0 - 3 | W |
| 19.10.2026 | Tatran Prešov - Žilina II | 1 - 1 | D |
| 13.10.2026 | Čadca - Tatran Prešov | 3 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Považská Bystrica - Tatran Prešov | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Inter Bratislava - Baník Lehota p.Vtáčnikom | 2 - 3 | W |
| 24.10.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Petržalka | 1 - 0 | W |
| 16.10.2026 | Liptovský Mikuláš - Baník Lehota p.Vtáčnikom | 1 - 0 | L |
| 13.10.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Zemplín Michalovce | 0 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Baník Lehota p.Vtáčnikom - Lokomotíva Zvolen | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Tatran Prešov и Baník Lehota p.Vtáčnikom е насрочена за 03.10.2026 16:00 в 2. liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tatran Prešov е на позиция 8 с 14 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 12:14. Записаната форма е DLWLL. Baník Lehota p.Vtáčnikom е на позиция 10 с 13 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 15:16. Записаната форма е LLWLW.
Tatran Prešov има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWLWWLD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Baník Lehota p.Vtáčnikom има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLWDWWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tatran Prešov -1.5 / Baník Lehota p.Vtáčnikom +1.5 подкрепя Tatran Prešov със средна промяна 2.93 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Дисциплинарният профил на Tatran Prešov като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 10 завършени мача (70.0% покритие). Дисциплинарният профил на Baník Lehota p.Vtáčnikom като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.00 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Tatran Prešov и Baník Lehota p.Vtáčnikom завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tatran Prešov като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Tatran Prešov получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Baník Lehota p.Vtáčnikom като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.25 жълти, 0 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Baník Lehota p.Vtáčnikom получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tatran Prešov с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.93 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.