📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L W W
0
🏟 Rostec Arena , Kaliningrad
✔ Краен резултат
1
L L D D L
Владение на топката
48%
52%
10
Общо удари
8
3
Точни удари
1
6
Неточни удари
3
5
Корнери
4
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
1
Засади
2
5
Удари в наказателното поле
5
5
Удари извън наказателното поле
3
1
Блокирани удари
4
0
Спасявания
3
16
Нарушения
11
181
Точни пасове
334
291
Общо пасове
452
11
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Baltika 🟡 Равенства Lokomotiv 🔴
Дата Мач Резултат
10.05.2026 Lokomotiv - Baltika 1 : 0
23.10.2025 Baltika - Lokomotiv 1 : 2
16.08.2025 Baltika - Lokomotiv 1 : 0
13.08.2025 Lokomotiv - Baltika 2 : 0
06.07.2024 Lokomotiv - Baltika 4 : 1
25.05.2024 Baltika - Lokomotiv 1 : 3
14.03.2024 Lokomotiv - Baltika 1 : 1
28.11.2023 Baltika - Lokomotiv 2 : 2
03.09.2023 Lokomotiv - Baltika 3 : 2
06.07.2023 Lokomotiv - Baltika 0 : 1

🗓 Последни мачове: Baltika

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Baltika - Krylia Sovetov 0 - 0 D
30.08.2026 Rodina Moskva - Baltika 0 - 3 W
24.08.2026 Baltika - Rubin 1 - 1 D
20.08.2026 Baltika - Dinamo Makhachkala 1 - 1 D
16.08.2026 Baltika - Spartak Moscow 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Lokomotiv

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Akron - Lokomotiv 0 - 0 D
29.08.2026 Lokomotiv - Dynamo 0 - 1 L
22.08.2026 CSKA Moscow - Lokomotiv 3 - 2 L
18.08.2026 FC Rostov - Lokomotiv 1 - 0 L
14.08.2026 FC Orenburg - Lokomotiv 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Baltika и Lokomotiv е насрочена за 06.09.2026 17:45 в Premier League. Посоченият стадион е Rostec Arena, Kaliningrad. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Baltika е на позиция 5 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е WDLWW. Lokomotiv е на позиция 14 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е LLDDL.

Последни резултати

Baltika има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDLWLWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Lokomotiv има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDDDLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Baltika има 2 победи, равенствата са 2, а Lokomotiv има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Baltika -0.25 / Lokomotiv +0.25 подкрепя Baltika със средна промяна 4.62 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Baltika като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lokomotiv като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:30:05 · Заключен: 2026-09-06 19:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Baltika и Lokomotiv завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Baltika като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Baltika получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lokomotiv като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Lokomotiv получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Baltika с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.62 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:12:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.