Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.03.2026 | Spartak Moscow - Dynamo | 1 : 0 |
| 05.03.2026 | Dynamo - Spartak Moscow | 5 : 2 |
| 06.12.2025 | Spartak Moscow - Dynamo | 1 : 1 |
| 13.09.2025 | Dynamo - Spartak Moscow | 2 : 2 |
| 11.05.2025 | Dynamo - Spartak Moscow | 2 : 0 |
| 29.04.2025 | Spartak Moscow - Dynamo | 2 : 1 |
| 07.02.2025 | Dynamo - Spartak Moscow | 0 : 1 |
| 02.10.2024 | Dynamo - Spartak Moscow | 2 : 3 |
| 22.09.2024 | Spartak Moscow - Dynamo | 2 : 2 |
| 31.07.2024 | Spartak Moscow - Dynamo | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Dynamo - Akhmat | 3 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Lokomotiv - Dynamo | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Dynamo - Rodina Moskva | 3 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Dynamo - FC Krasnodar | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Zenit - Dynamo | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Spartak Moscow - Rodina Moskva | 3 - 1 | W |
| 30.08.2026 | Spartak Moscow - FC Orenburg | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Spartak Moscow - Zenit | 2 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Rubin - Spartak Moscow | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Baltika - Spartak Moscow | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Dynamo и Spartak Moscow е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dynamo е на позиция 6 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е WWLWL. Spartak Moscow е на позиция 2 с 13 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:1. Записаната форма е DWWLW.
Dynamo има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLWWLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Spartak Moscow има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDWLWWWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Dynamo има 2 победи, равенствата са 3, а Spartak Moscow има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Dynamo -0.75 / Spartak Moscow +0.75 подкрепя Dynamo със средна промяна 4.45 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Dynamo като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Spartak Moscow като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Dynamo и Spartak Moscow завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dynamo като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Dynamo получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Spartak Moscow като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Spartak Moscow получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dynamo с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.45 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.