Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.08.2025 | Akron - FC Orenburg | 1 : 1 |
| 30.11.2024 | Akron - FC Orenburg | 1 : 0 |
| 10.08.2024 | FC Orenburg - Akron | 2 : 2 |
| 27.11.2021 | Akron - FC Orenburg | 0 : 3 |
| 21.08.2021 | FC Orenburg - Akron | 1 : 0 |
| 14.03.2021 | Akron - FC Orenburg | 1 : 1 |
| 19.09.2020 | FC Orenburg - Akron | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FC Orenburg - Rubin | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Spartak Moscow - FC Orenburg | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Fakel - FC Orenburg | 0 - 0 | D |
| 18.08.2026 | Rodina Moskva - FC Orenburg | 1 - 4 | W |
| 14.08.2026 | FC Orenburg - Lokomotiv | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Akron - Lokomotiv | 0 - 0 | D |
| 28.08.2026 | Akron - CSKA Moscow | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Akron - Krylia Sovetov | 0 - 3 | L |
| 18.08.2026 | CSKA Moscow - Akron | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Rodina Moskva - Akron | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между FC Orenburg и Akron е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Orenburg е на позиция 9 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:4. Записаната форма е DDDDL. Akron е на позиция 15 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:7. Записаната форма е DLDDL.
FC Orenburg има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWDDLLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Akron има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWDDLLLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 7 директни срещи FC Orenburg има 2 победи, равенствата са 4, а Akron има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.86. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Orenburg -1.25 / Akron +1.25 подкрепя FC Orenburg със средна промяна 1.30 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).
Дисциплинарният профил на FC Orenburg като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Akron като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Orenburg и Akron завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 1.86 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.1. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Orenburg като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой FC Orenburg получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Akron като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Akron получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Orenburg с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.3 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.