📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W L W
1
🏟
✔ Краен резултат
2
D W W D D
Владение на топката
69%
31%
18
Общо удари
8
7
Точни удари
3
5
Неточни удари
2
10
Корнери
2
5
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
2
16
Удари в наказателното поле
6
2
Удари извън наказателното поле
2
6
Блокирани удари
3
2
Спасявания
6
14
Нарушения
16
571
Точни пасове
230
631
Общо пасове
277
15
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

3
5
2
🟢 Zenit 🟡 Равенства CSKA Moscow 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 CSKA Moscow - Zenit 1 : 3
10.02.2026 Zenit - CSKA Moscow 2 : 2
03.08.2025 Zenit - CSKA Moscow 1 : 1
14.05.2025 CSKA Moscow - Zenit 2 : 0
30.04.2025 Zenit - CSKA Moscow 2 : 0
01.03.2025 Zenit - CSKA Moscow 0 : 0
04.02.2025 Zenit - CSKA Moscow 2 : 2
14.09.2024 CSKA Moscow - Zenit 0 : 1
15.05.2024 Zenit - CSKA Moscow 0 : 0
11.05.2024 Zenit - CSKA Moscow 0 : 1

🗓 Последни мачове: Zenit

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Zenit - Dinamo Makhachkala 3 - 0 W
29.08.2026 Fakel - Zenit 0 - 1 W
23.08.2026 Spartak Moscow - Zenit 2 - 0 L
19.08.2026 Krylia Sovetov - Zenit 0 - 0 D
16.08.2026 Zenit - Dynamo 3 - 0 W

📆 Последни мачове: CSKA Moscow

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 FC Rostov - CSKA Moscow 2 - 0 L
28.08.2026 Akron - CSKA Moscow 2 - 2 D
22.08.2026 CSKA Moscow - Lokomotiv 3 - 2 W
18.08.2026 CSKA Moscow - Akron 0 - 1 L
15.08.2026 CSKA Moscow - Fakel 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zenit и CSKA Moscow е насрочена за 05.09.2026 13:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Zenit е на позиция 3 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 8:0. Записаната форма е WLWLW. CSKA Moscow е на позиция 4 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е DWWDD.

Последни резултати

Zenit има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWLWWWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. CSKA Moscow има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWDDDWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Zenit има 3 победи, равенствата са 5, а CSKA Moscow има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Zenit или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.68%, 23.17% и 17.15%. Разликата в моделния momentum е 42.52 пункта в полза на Zenit. Оценката за качество на входните данни е 87/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -3.07%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Zenit +0.25 / CSKA Moscow -0.25 подкрепя Zenit със средна промяна 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.73% при 104 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 11.80, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.12% при 121 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Zenit като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA Moscow като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:02:27 · Заключен: 2026-09-05 15:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zenit и CSKA Moscow завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Zenit като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Zenit получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA Moscow като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой CSKA Moscow получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zenit с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11.8. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 17 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:10:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.