📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W W
2
🏟 VTB Arena , Moskva
✔ Краен резултат
0
L L L D L
Владение на топката
62%
38%
2.54
Очаквани голове (xG)
0.64
22
Общо удари
9
12
Точни удари
1
7
Неточни удари
4
3
Корнери
4
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
5
14
Удари в наказателното поле
8
8
Удари извън наказателното поле
1
3
Блокирани удари
4
1
Спасявания
10
19
Нарушения
13
395
Точни пасове
204
481
Общо пасове
292
13
Free Kicks
18

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 Dynamo 🟡 Равенства Akhmat 🔴
Дата Мач Резултат
14.10.2026 Akhmat - Dynamo 1 : 2
03.09.2026 Dynamo - Akhmat 3 : 0
30.11.2025 Akhmat - Dynamo 2 : 1
19.10.2025 Dynamo - Akhmat 2 : 2
08.07.2025 Dynamo - Akhmat 1 : 1
02.12.2024 Akhmat - Dynamo 1 : 1
15.09.2024 Dynamo - Akhmat 4 : 2
30.06.2024 Dynamo - Akhmat 0 : 3
09.03.2024 Dynamo - Akhmat 2 : 0
01.10.2023 Akhmat - Dynamo 1 : 1

🗓 Последни мачове: Dynamo

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Dynamo - Akhmat 2 - 0 W
27.10.2026 FC Krasnodar - Dynamo 2 - 1 L
24.10.2026 Akron - Dynamo 3 - 1 L
18.10.2026 Dynamo - CSKA Moscow 3 - 1 W
14.10.2026 Akhmat - Dynamo 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Akhmat

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Dynamo - Akhmat 2 - 0 L
27.10.2026 Fakel - Akhmat 0 - 0 D
23.10.2026 Akhmat - FC Orenburg 0 - 1 L
18.10.2026 Zenit - Akhmat 3 - 2 L
14.10.2026 Akhmat - Dynamo 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dynamo и Akhmat е насрочена за 31.10.2026 14:30 в Premier League. Посоченият стадион е VTB Arena, Moskva. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dynamo е на позиция 2 с 25 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 19:12. Записаната форма е LWWWW. Akhmat е на позиция 14 с 11 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 15:17. Записаната форма е LLDLW.

Последни резултати

Dynamo има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Akhmat има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDLWDLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dynamo има 4 победи, равенствата са 4, а Akhmat има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 91%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Dynamo с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.95%, 21.60% и 16.45%. Разликата в моделния momentum е 45.51 пункта в полза на Dynamo. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.59 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -1.49%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dynamo 0 / Akhmat 0 подкрепя Akhmat със средна промяна 1.29 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dynamo като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 66.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Akhmat като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 50.0%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 14:03:55 · Заключен: 2026-10-31 15:10:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dynamo и Akhmat завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.6. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 91%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dynamo като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Dynamo получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Akhmat като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Akhmat получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Akhmat с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.29 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 17:51:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.