Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.07.2025 | Resovia Rzeszów - Chojniczanka Chojnice | 1 : 1 |
| 22.11.2024 | Chojniczanka Chojnice - Resovia Rzeszów | 2 : 1 |
| 26.07.2024 | Resovia Rzeszów - Chojniczanka Chojnice | 1 : 0 |
| 27.09.2023 | Chojniczanka Chojnice - Resovia Rzeszów | 2 : 3 |
| 14.05.2023 | Resovia Rzeszów - Chojniczanka Chojnice | 3 : 1 |
| 14.10.2022 | Chojniczanka Chojnice - Resovia Rzeszów | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sokół Kleczew - Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | D |
| 21.08.2026 | Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Śląsk Wrocław II - Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków | 1 - 4 | L |
| 05.08.2026 | Podhale Nowy Targ - Chojniczanka Chojnice | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Resovia Rzeszów - Arka Gdynia | 0 - 4 | L |
| 28.08.2026 | Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz | 0 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszów | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Resovia Rzeszów - Tychy 71 | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszów | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Chojniczanka Chojnice и Resovia Rzeszów е насрочена за 05.09.2026 15:00 в II Liga - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chojniczanka Chojnice е на позиция 14 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:4. Записаната форма е WWLLL. Resovia Rzeszów е на позиция 17 с 2 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:6. Записаната форма е LDDLL.
Chojniczanka Chojnice има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Resovia Rzeszów има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLWLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 6 директни срещи Chojniczanka Chojnice има 1 победи, равенствата са 1, а Resovia Rzeszów има 4 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Chojniczanka Chojnice 0 / Resovia Rzeszów 0 подкрепя Resovia Rzeszów със средна промяна 1.29 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.96% при 549 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Chojniczanka Chojnice като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Resovia Rzeszów като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).
Срещата между Chojniczanka Chojnice и Resovia Rzeszów завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chojniczanka Chojnice като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Chojniczanka Chojnice получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Resovia Rzeszów като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Resovia Rzeszów получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Resovia Rzeszów с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.29 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.