📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
4
1
🟢 Podhale Nowy Targ 🟡 Равенства Sandecja Nowy Sącz 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Sandecja Nowy Sącz - Podhale Nowy Targ 0 : 0
31.01.2026 Sandecja Nowy Sącz - Podhale Nowy Targ 1 : 1
18.10.2025 Podhale Nowy Targ - Sandecja Nowy Sącz 1 : 1
19.07.2025 Sandecja Nowy Sącz - Podhale Nowy Targ 0 : 0
26.04.2025 Sandecja Nowy Sącz - Podhale Nowy Targ 2 : 1
29.09.2024 Podhale Nowy Targ - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1

🗓 Последни мачове: Podhale Nowy Targ

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Podhale Nowy Targ - Pogoń Grod. Mazowiecki 3 - 1 W
29.08.2026 Olimpia Grudziądz - Podhale Nowy Targ 1 - 3 W
22.08.2026 Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszów 1 - 1 D
14.08.2026 Górnik Łęczna - Podhale Nowy Targ 5 - 2 L
08.08.2026 Podhale Nowy Targ - Hutnik Kraków 2 - 5 L

📆 Последни мачове: Sandecja Nowy Sącz

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Polonia Środa - Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 L
28.08.2026 Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 W
21.08.2026 Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1 - 1 D
15.08.2026 Świt Skolwin - Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 W
09.08.2026 Avia Świdnik - Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Podhale Nowy Targ и Sandecja Nowy Sącz е насрочена за 05.09.2026 10:00 в II Liga - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Podhale Nowy Targ е на позиция 15 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е DLLDW. Sandecja Nowy Sącz е на позиция 3 с 11 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е WDWLW.

Последни резултати

Podhale Nowy Targ има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLLWDWWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Sandecja Nowy Sącz има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWLWWDWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Podhale Nowy Targ има 1 победи, равенствата са 4, а Sandecja Nowy Sącz има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Podhale Nowy Targ -0.75 / Sandecja Nowy Sącz +0.75 подкрепя Sandecja Nowy Sącz със средна промяна 7.33 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Podhale Nowy Targ като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Sandecja Nowy Sącz като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:45:03 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Podhale Nowy Targ и Sandecja Nowy Sącz завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Podhale Nowy Targ като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Podhale Nowy Targ получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sandecja Nowy Sącz като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Sandecja Nowy Sącz получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sandecja Nowy Sącz с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 7.33 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.