📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
2
4
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Znicz Pruszków 🟡 Равенства Hutnik Kraków 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Znicz Pruszków

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Znicz Pruszków - Cracovia Krakow 1 - 1 D
29.08.2026 Śląsk Wrocław II - Znicz Pruszków 2 - 3 W
22.08.2026 Znicz Pruszków - Świt Skolwin 1 - 1 D
16.08.2026 Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 0 - 1 L
09.08.2026 Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków 1 - 4 W

📆 Последни мачове: Hutnik Kraków

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2 - 1 W
23.08.2026 Lechia Zielona Góra - Hutnik Kraków 1 - 1 D
16.08.2026 Hutnik Kraków - Legia Warszawa II 2 - 0 W
08.08.2026 Podhale Nowy Targ - Hutnik Kraków 2 - 5 W
05.08.2026 Podbeskidzie - Hutnik Kraków 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Znicz Pruszków и Hutnik Kraków е насрочена за 06.09.2026 12:30 в II Liga - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Znicz Pruszków е на позиция 4 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е DLWWW. Hutnik Kraków е на позиция 1 с 11 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е DWWWD.

Последни резултати

Znicz Pruszków има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWWWWDW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hutnik Kraków има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLWDWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Znicz Pruszków -0.5 / Hutnik Kraków +0.5 подкрепя Znicz Pruszków със средна промяна 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Znicz Pruszków като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Hutnik Kraków като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:05 · Заключен: 2026-09-06 14:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Znicz Pruszków и Hutnik Kraków завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Znicz Pruszków като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Znicz Pruszków получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hutnik Kraków като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Hutnik Kraków получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Znicz Pruszków с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.