Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.08.2025 | Olimpia Grudziądz - Śląsk Wrocław II | 3 : 2 |
| 23.05.2021 | Olimpia Grudziądz - Śląsk Wrocław II | 2 : 4 |
| 02.12.2020 | Śląsk Wrocław II - Olimpia Grudziądz | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Beskid - Śląsk Wrocław II | 1 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Śląsk Wrocław II - Znicz Pruszków | 2 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Tychy 71 - Śląsk Wrocław II | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Śląsk Wrocław II - Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Śląsk Wrocław II - Górnik Łęczna | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Górnik Zabrze II - Olimpia Grudziądz | 3 - 4 | W |
| 29.08.2026 | Olimpia Grudziądz - Podhale Nowy Targ | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz | 0 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Tychy 71 - Olimpia Grudziądz | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Śląsk Wrocław II и Olimpia Grudziądz е насрочена за 06.09.2026 10:00 в II Liga - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Śląsk Wrocław II е на позиция 13 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е LLWWL. Olimpia Grudziądz е на позиция 7 с 8 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:6. Записаната форма е WWDDL.
Śląsk Wrocław II има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWWWLLL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Olimpia Grudziądz има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDWDLWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 3 директни срещи Śląsk Wrocław II има 2 победи, равенствата са 0, а Olimpia Grudziądz има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Śląsk Wrocław II -1.5 / Olimpia Grudziądz +1.5 подкрепя Olimpia Grudziądz със средна промяна 1.41 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Śląsk Wrocław II като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Olimpia Grudziądz като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Śląsk Wrocław II и Olimpia Grudziądz завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Śląsk Wrocław II като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Śląsk Wrocław II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Olimpia Grudziądz като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Olimpia Grudziądz получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Olimpia Grudziądz с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.41 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.