Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Rapid Vienna - Red Bull Salzburg | 1 : 0 |
| 15.03.2026 | Red Bull Salzburg - Rapid Vienna | 0 : 1 |
| 08.03.2026 | Rapid Vienna - Red Bull Salzburg | 1 : 0 |
| 05.10.2025 | Red Bull Salzburg - Rapid Vienna | 2 : 1 |
| 24.05.2025 | Red Bull Salzburg - Rapid Vienna | 4 : 2 |
| 30.03.2025 | Rapid Vienna - Red Bull Salzburg | 0 : 2 |
| 07.12.2024 | Red Bull Salzburg - Rapid Vienna | 2 : 2 |
| 01.09.2024 | Rapid Vienna - Red Bull Salzburg | 3 : 2 |
| 05.05.2024 | Rapid Vienna - Red Bull Salzburg | 2 : 0 |
| 07.04.2024 | Red Bull Salzburg - Rapid Vienna | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Red Bull Salzburg - Austria Vienna | 4 - 1 | W |
| 27.08.2026 | Red Bull Salzburg - Mjallby AIF | 3 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Mjallby AIF - Red Bull Salzburg | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | WSG Wattens - Red Bull Salzburg | 0 - 3 | W |
| 13.08.2026 | Red Bull Salzburg - Pafos | 3 - 3 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Rapid Vienna - Sturm Graz | 3 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Rapid Vienna - Heart Of Midlothian | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Heart Of Midlothian - Rapid Vienna | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Rapid Vienna - Grazer AK | 8 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna - Paide | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Red Bull Salzburg и Rapid Vienna е насрочена за 23.08.2026 17:00 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Red Bull Salzburg е на позиция 3 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е WDW. Rapid Vienna е на позиция 1 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е WWW.
Red Bull Salzburg има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDLWWLLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Rapid Vienna има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWWWWW. Средните стойности са 3.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Red Bull Salzburg има 3 победи, равенствата са 2, а Rapid Vienna има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.68; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Red Bull Salzburg като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rapid Vienna като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Red Bull Salzburg и Rapid Vienna завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.68. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Red Bull Salzburg като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Red Bull Salzburg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rapid Vienna като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Rapid Vienna получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.