Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 1 : 2 |
| 10.10.2025 | Slovan Liberec II - Varnsdorf | 5 : 0 |
| 05.02.2025 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 4 : 1 |
| 10.07.2024 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 3 : 1 |
| 31.01.2024 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 6 : 1 |
| 27.01.2023 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 1 : 2 |
| 20.07.2022 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 5 : 0 |
| 17.07.2021 | Varnsdorf - Slovan Liberec II | 2 : 1 |
| 12.08.2020 | Slovan Liberec II - Varnsdorf | 2 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Čáslav - Varnsdorf | 2 - 2 | D |
| 28.10.2026 | Varnsdorf - Horní Ředice | 1 - 3 | L |
| 25.10.2026 | Varnsdorf - Sokol Brozany | 3 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Baník Souš - Varnsdorf | 1 - 0 | L |
| 11.10.2026 | Varnsdorf - Hradec Králové II | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Baník Souš - Slovan Liberec II | 1 - 1 | D |
| 28.10.2026 | Slovan Liberec II - Čáslav | 0 - 0 | D |
| 24.10.2026 | Slovan Liberec II - Horní Ředice | 5 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Hradec Králové II - Slovan Liberec II | 1 - 2 | W |
| 10.10.2026 | Slovan Liberec II - Chrudim | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Varnsdorf и Slovan Liberec II е насрочена за 04.10.2026 14:00 в 3. liga - CFL B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Varnsdorf има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWDLDWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Slovan Liberec II има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLWLWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи Varnsdorf има 6 победи, равенствата са 0, а Slovan Liberec II има 3 победи. Средният общ брой голове е 4.56. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Varnsdorf с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.04%, 18.88% и 17.08%. Разликата в моделния momentum е 46.97 пункта в полза на Varnsdorf. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 19, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.57% при 1780 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Varnsdorf като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Slovan Liberec II като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между Varnsdorf и Slovan Liberec II завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 4.56 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Varnsdorf като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Varnsdorf получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Slovan Liberec II като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Slovan Liberec II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 19. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.