📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L ? ? ?
0
🏟 Fratton Park , Portsmouth
✔ Краен резултат
2
D L ? ? ?
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
6
3
🟢 Portsmouth 🟡 Равенства Derby 🔴
Дата Мач Резултат
16.03.2026 Portsmouth - Derby 0 : 1
20.12.2025 Derby - Portsmouth 1 : 1
12.04.2025 Portsmouth - Derby 2 : 2
13.12.2024 Derby - Portsmouth 4 : 0
02.04.2024 Portsmouth - Derby 2 : 2
16.09.2023 Derby - Portsmouth 1 : 1
29.04.2023 Derby - Portsmouth 1 : 1
18.11.2022 Portsmouth - Derby 0 : 0
12.08.2015 Portsmouth - Derby 2 : 1
21.04.2012 Portsmouth - Derby 1 : 2

🗓 Последни мачове: Portsmouth

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Bristol City - Portsmouth 2 - 1 L
22.08.2026 Lincoln - Portsmouth 1 - 3 W
15.08.2026 Portsmouth - QPR 1 - 3 L
08.08.2026 West Ham - Portsmouth 3 - 1 L
01.08.2026 SV Darmstadt 98 - Portsmouth 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Derby

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Derby - Swansea 0 - 3 L
22.08.2026 Derby - Cardiff 2 - 2 D
15.08.2026 Charlton - Derby 2 - 1 L
08.08.2026 Derby - Lincoln 1 - 2 L
04.08.2026 Rotherham - Derby 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Portsmouth и Derby е насрочена за 01.09.2026 18:45 в Championship. Посоченият стадион е Fratton Park, Portsmouth. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Portsmouth е на позиция 10 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:3. Записаната форма е WL. Derby е на позиция 16 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е DL.

Последни резултати

Portsmouth има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDDLDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Derby има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDLWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Portsmouth има 1 победи, равенствата са 6, а Derby има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Portsmouth -0.75 / Derby +0.75 подкрепя Portsmouth със средна промяна 6.13 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Portsmouth като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Derby като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 20:45:03 · Заключен: 2026-09-01 20:25:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Portsmouth и Derby завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Portsmouth като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Portsmouth получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Derby като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Derby получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Portsmouth с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 6.13 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 23:10:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.