Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.02.2019 | Sheffield Utd - Bolton | 2 : 0 |
| 25.08.2018 | Bolton - Sheffield Utd | 0 : 3 |
| 30.12.2017 | Sheffield Utd - Bolton | 0 : 1 |
| 12.09.2017 | Bolton - Sheffield Utd | 0 : 1 |
| 25.02.2017 | Sheffield Utd - Bolton | 2 : 0 |
| 04.12.2016 | Bolton - Sheffield Utd | 3 : 2 |
| 06.08.2016 | Bolton - Sheffield Utd | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Cardiff - Sheffield Utd | 2 - 2 | D |
| 25.08.2026 | Blackburn - Sheffield Utd | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Swansea - Sheffield Utd | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Sheffield Utd - Birmingham | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Mansfield Town - Sheffield Utd | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bolton - Lincoln | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | QPR - Bolton | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Bolton - Preston | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Sheffield Wednesday - Bolton | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Bolton - NAC Breda | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Sheffield Utd и Bolton е насрочена за 01.09.2026 18:45 в Championship. Посоченият стадион е Bramall Lane, Sheffield. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sheffield Utd е на позиция 15 с 2 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DD. Bolton е на позиция 8 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е DW.
Sheffield Utd има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWDWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Bolton има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWDDWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Sheffield Utd има 4 победи, равенствата са 0, а Bolton има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.14. Двата отбора са отбелязали в 14.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Sheffield Utd или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.20%, 25.03% и 18.77%. Разликата в моделния momentum е 37.43 пункта в полза на Sheffield Utd. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.96%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sheffield Utd -0.25 / Bolton +0.25 подкрепя Bolton със средна промяна 1.30 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.82% при 514 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 12, оценка 77/100, успеваемост на групата 77.45% при 1339 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Sheffield Utd като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Bolton като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sheffield Utd и Bolton завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.14 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sheffield Utd като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Sheffield Utd получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bolton като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Bolton получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bolton с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.3 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 12. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.