📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
2
W D ? ? ?
Владение на топката
53%
47%
14
Общо удари
9
5
Точни удари
4
4
Неточни удари
4
8
Корнери
4
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
2
12
Удари в наказателното поле
6
2
Удари извън наказателното поле
3
5
Блокирани удари
1
2
Спасявания
4
16
Нарушения
12
255
Точни пасове
239
337
Общо пасове
313
10
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Birmingham 🟡 Равенства Wolves 🔴
Дата Мач Резултат
15.04.2018 Wolves - Birmingham 2 : 0
04.12.2017 Birmingham - Wolves 0 : 1
24.02.2017 Wolves - Birmingham 1 : 2
20.08.2016 Birmingham - Wolves 1 : 3
13.03.2016 Wolves - Birmingham 0 : 0
31.10.2015 Birmingham - Wolves 0 : 2
11.04.2015 Birmingham - Wolves 2 : 1
01.11.2014 Wolves - Birmingham 0 : 0
01.04.2013 Birmingham - Wolves 2 : 3
08.12.2012 Wolves - Birmingham 1 : 0

🗓 Последни мачове: Birmingham

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Birmingham - Southampton 1 - 1 D
28.08.2026 Wrexham - Birmingham 1 - 2 W
25.08.2026 Birmingham - Brentford 1 - 6 L
22.08.2026 Birmingham - Bristol City 2 - 2 D
15.08.2026 Sheffield Utd - Birmingham 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Wolves

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 West Ham - Wolves 4 - 2 L
29.08.2026 Wolves - Stoke City 4 - 1 W
25.08.2026 Sheffield Wednesday - Wolves 0 - 2 W
22.08.2026 Preston - Wolves 1 - 3 W
14.08.2026 Wolves - Blackburn 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Birmingham и Wolves е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Birmingham е на позиция 13 с 2 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DD. Wolves е на позиция 4 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WD.

Последни резултати

Birmingham има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDDWDWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Wolves има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDWWWLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Birmingham има 2 победи, равенствата са 2, а Wolves има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Birmingham -0.75 / Wolves +0.75 подкрепя Birmingham със средна промяна 1.48 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Birmingham като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Wolves като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 03:30:05 · Заключен: 2026-09-06 12:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Birmingham и Wolves завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Birmingham като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Birmingham получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wolves като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Wolves получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Birmingham с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.48 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.