Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.02.2026 | Blackburn - Preston | 1 : 0 |
| 21.11.2025 | Preston - Blackburn | 1 : 2 |
| 31.01.2025 | Blackburn - Preston | 2 : 1 |
| 22.09.2024 | Preston - Blackburn | 0 : 0 |
| 17.02.2024 | Preston - Blackburn | 2 : 2 |
| 10.11.2023 | Blackburn - Preston | 1 : 2 |
| 22.04.2023 | Preston - Blackburn | 1 : 1 |
| 10.12.2022 | Blackburn - Preston | 1 : 4 |
| 25.04.2022 | Preston - Blackburn | 1 : 4 |
| 04.12.2021 | Blackburn - Preston | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Preston - Bristol City | 1 - 3 | L |
| 29.08.2026 | Charlton - Preston | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Preston - Everton | 0 - 4 | L |
| 22.08.2026 | Preston - Wolves | 1 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Bolton - Preston | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Lincoln - Blackburn | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Blackburn - QPR | 1 - 2 | L |
| 25.08.2026 | Blackburn - Sheffield Utd | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Blackburn - Middlesbrough | 2 - 1 | W |
| 14.08.2026 | Wolves - Blackburn | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Preston и Blackburn е насрочена за 05.09.2026 11:30 в Championship. Посоченият стадион е Deepdale, Preston. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Preston е на позиция 20 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е LL. Blackburn е на позиция 6 с 4 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WD.
Preston има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDLLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Blackburn има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDWDWLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Preston има 2 победи, равенствата са 3, а Blackburn има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Preston -1 / Blackburn +1 подкрепя Preston със средна промяна 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Preston като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Blackburn като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Preston и Blackburn завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Preston като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Preston получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Blackburn като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Blackburn получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Preston с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.