Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.03.2026 | QPR - Middlesbrough | 0 : 4 |
| 13.12.2025 | Middlesbrough - QPR | 3 : 1 |
| 11.03.2025 | Middlesbrough - QPR | 2 : 1 |
| 05.11.2024 | QPR - Middlesbrough | 1 : 4 |
| 09.03.2024 | QPR - Middlesbrough | 0 : 2 |
| 02.09.2023 | Middlesbrough - QPR | 0 : 2 |
| 18.02.2023 | Middlesbrough - QPR | 3 : 1 |
| 06.08.2022 | QPR - Middlesbrough | 3 : 2 |
| 09.02.2022 | QPR - Middlesbrough | 2 : 2 |
| 18.08.2021 | Middlesbrough - QPR | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | QPR - Cardiff | 2 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Blackburn - QPR | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | QPR - Bolton | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Portsmouth - QPR | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | QPR - Millwall | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Burnley - Middlesbrough | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Middlesbrough - West Brom | 3 - 1 | W |
| 25.08.2026 | Doncaster - Middlesbrough | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Blackburn - Middlesbrough | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Middlesbrough - Lincoln | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между QPR и Middlesbrough е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
QPR е на позиция 5 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е DW. Middlesbrough е на позиция 11 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LW.
QPR има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDLWWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Middlesbrough има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWWDDLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи QPR има 3 победи, равенствата са 1, а Middlesbrough има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка QPR -0.75 / Middlesbrough +0.75 подкрепя QPR със средна промяна 2.47 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на QPR като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Middlesbrough като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между QPR и Middlesbrough завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на QPR като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой QPR получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Middlesbrough като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Middlesbrough получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше QPR с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.47 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.