📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D ? ? ?
1
🏟 Bramall Lane , Sheffield
✔ Краен резултат
3
L L ? ? ?
Владение на топката
47%
53%
10
Общо удари
18
4
Точни удари
8
5
Неточни удари
7
7
Корнери
4
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
6
Засади
3
8
Удари в наказателното поле
13
2
Удари извън наказателното поле
5
1
Блокирани удари
3
4
Спасявания
3
14
Нарушения
12
281
Точни пасове
339
363
Общо пасове
425
12
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

5
4
1
🟢 Sheffield Utd 🟡 Равенства Norwich 🔴
Дата Мач Резултат
11.03.2026 Norwich - Sheffield Utd 2 : 1
09.12.2025 Sheffield Utd - Norwich 1 : 1
18.01.2025 Sheffield Utd - Norwich 2 : 0
24.08.2024 Norwich - Sheffield Utd 1 : 1
01.04.2023 Norwich - Sheffield Utd 0 : 1
22.10.2022 Sheffield Utd - Norwich 2 : 2
07.03.2020 Sheffield Utd - Norwich 1 : 0
08.12.2019 Norwich - Sheffield Utd 1 : 2
26.01.2019 Norwich - Sheffield Utd 2 : 2
18.08.2018 Sheffield Utd - Norwich 2 : 1

🗓 Последни мачове: Sheffield Utd

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Sheffield Utd - Bolton 3 - 2 W
29.08.2026 Cardiff - Sheffield Utd 2 - 2 D
25.08.2026 Blackburn - Sheffield Utd 1 - 2 W
22.08.2026 Swansea - Sheffield Utd 0 - 0 D
15.08.2026 Sheffield Utd - Birmingham 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Norwich

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Stoke City - Norwich 1 - 0 L
29.08.2026 Norwich - Burnley 4 - 1 W
25.08.2026 Cardiff - Norwich 1 - 2 W
22.08.2026 Millwall - Norwich 3 - 0 L
15.08.2026 Norwich - West Brom 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sheffield Utd и Norwich е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Championship. Посоченият стадион е Bramall Lane, Sheffield. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sheffield Utd е на позиция 15 с 2 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DD. Norwich е на позиция 23 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Sheffield Utd има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDWDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Norwich има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWDLDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sheffield Utd има 5 победи, равенствата са 4, а Norwich има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sheffield Utd като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Norwich като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:27 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sheffield Utd и Norwich завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sheffield Utd като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Sheffield Utd получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Norwich като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Norwich получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:42:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.