📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D D ? ? ?
Владение на топката
61%
39%
5
Общо удари
8
2
Точни удари
1
1
Неточни удари
2
5
Корнери
2
3
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
2
Засади
2
3
Удари в наказателното поле
6
2
Удари извън наказателното поле
2
2
Блокирани удари
5
1
Спасявания
2
10
Нарушения
13
559
Точни пасове
310
653
Общо пасове
415
13
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Swansea 🟡 Равенства Wrexham 🔴
Дата Мач Резултат
19.12.2025 Swansea - Wrexham 2 : 1

🗓 Последни мачове: Swansea

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Swansea - Wrexham 0 - 0 D
01.09.2026 Swansea - Watford 2 - 0 W
29.08.2026 Derby - Swansea 0 - 3 W
22.08.2026 Swansea - Sheffield Utd 0 - 0 D
15.08.2026 Stoke City - Swansea 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Wrexham

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Swansea - Wrexham 0 - 0 D
02.09.2026 Millwall - Wrexham 0 - 3 W
28.08.2026 Wrexham - Birmingham 1 - 2 L
22.08.2026 Wrexham - Watford 1 - 1 D
17.08.2026 Cardiff - Wrexham 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Swansea и Wrexham е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Swansea е на позиция 9 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е DW. Wrexham е на позиция 14 с 2 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DD.

Последни резултати

Swansea има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWLWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Wrexham има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLLLWWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Swansea има 1 победи, равенствата са 0, а Wrexham има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Wrexham чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Swansea -1.25 / Wrexham +1.25 подкрепя Swansea със средна промяна 2.64 процентни пункта при 2 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Swansea като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Wrexham като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:11:02 · Заключен: 2026-09-05 20:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Swansea и Wrexham завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Swansea като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Swansea получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wrexham като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Wrexham получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:22:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.