Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.03.2026 | Middlesbrough - Charlton | 0 : 1 |
| 09.12.2025 | Charlton - Middlesbrough | 1 : 2 |
| 07.03.2020 | Charlton - Middlesbrough | 0 : 1 |
| 07.12.2019 | Middlesbrough - Charlton | 1 : 0 |
| 13.03.2016 | Charlton - Middlesbrough | 2 : 0 |
| 31.10.2015 | Middlesbrough - Charlton | 3 : 0 |
| 07.02.2015 | Middlesbrough - Charlton | 3 : 1 |
| 27.09.2014 | Charlton - Middlesbrough | 0 : 0 |
| 18.01.2014 | Middlesbrough - Charlton | 1 : 0 |
| 10.08.2013 | Charlton - Middlesbrough | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Middlesbrough - Charlton | 3 - 0 | W |
| 23.10.2026 | Bolton - Middlesbrough | 1 - 5 | W |
| 17.10.2026 | Middlesbrough - Cardiff | 2 - 2 | D |
| 13.10.2026 | Stoke City - Middlesbrough | 2 - 3 | W |
| 10.10.2026 | Middlesbrough - Wolves | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Middlesbrough - Charlton | 3 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Charlton - Norwich | 1 - 3 | L |
| 17.10.2026 | Watford - Charlton | 2 - 0 | L |
| 13.10.2026 | Burnley - Charlton | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Charlton - Bristol City | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Middlesbrough и Charlton е насрочена за 31.10.2026 15:00 в Championship. Посоченият стадион е Riverside Stadium, Middlesbrough. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Middlesbrough е на позиция 1 с 25 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 27:17. Записаната форма е WDWWD. Charlton е на позиция 19 с 14 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 11:18. Записаната форма е LLDDL.
Middlesbrough има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDWLWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Charlton има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLDDLDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Middlesbrough има 7 победи, равенствата са 1, а Charlton има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Middlesbrough с увереност 77%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 76.56%, 14.95% и 8.49%. Разликата в моделния momentum е 68.07 пункта в полза на Middlesbrough. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Middlesbrough +0.25 / Charlton -0.25 подкрепя Middlesbrough със средна промяна 2.00 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.20, оценка 87/100, успеваемост на коефициентната група 86.67% при 15 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Middlesbrough като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 33.3%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Charlton като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Middlesbrough и Charlton завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Middlesbrough като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Middlesbrough получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Charlton като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Charlton получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Middlesbrough с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 8.5 корнера в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.