Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.08.2026 | CSKA Moscow - FC Rostov | 0 : 0 |
| 21.04.2026 | CSKA Moscow - FC Rostov | 1 : 1 |
| 18.02.2026 | CSKA Moscow - FC Rostov | 3 : 1 |
| 14.09.2025 | FC Rostov - CSKA Moscow | 1 : 0 |
| 01.06.2025 | FC Rostov - CSKA Moscow | 0 : 0 |
| 31.01.2025 | CSKA Moscow - FC Rostov | 1 : 0 |
| 23.11.2024 | CSKA Moscow - FC Rostov | 1 : 2 |
| 20.07.2024 | FC Rostov - CSKA Moscow | 0 : 0 |
| 12.03.2024 | CSKA Moscow - FC Rostov | 2 : 0 |
| 03.12.2023 | CSKA Moscow - FC Rostov | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | FC Krasnodar - FC Rostov | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Akhmat - FC Rostov | 4 - 1 | L |
| 18.08.2026 | FC Rostov - Lokomotiv | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | FC Rostov - Rubin | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | FC Rostov - CSKA Moscow | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Akron - CSKA Moscow | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | CSKA Moscow - Lokomotiv | 3 - 2 | W |
| 18.08.2026 | CSKA Moscow - Akron | 0 - 1 | L |
| 15.08.2026 | CSKA Moscow - Fakel | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | FC Rostov - CSKA Moscow | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между FC Rostov и CSKA Moscow е насрочена за 01.09.2026 17:45 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Rostov има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDDWWLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. CSKA Moscow има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWDDDWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи FC Rostov има 2 победи, равенствата са 4, а CSKA Moscow има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Rostov -1 / CSKA Moscow +1 подкрепя FC Rostov със средна промяна 4.85 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.18% при 111 наблюдения).
Дисциплинарният профил на FC Rostov като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA Moscow като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Rostov и CSKA Moscow завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Rostov като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой FC Rostov получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA Moscow като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой CSKA Moscow получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Rostov с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.85 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.