📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ PEN
1
? ? ? ? ?
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
4
4
🟢 FC Orenburg 🟡 Равенства Rubin 🔴
Дата Мач Резултат
09.08.2026 Rubin - FC Orenburg 1 : 1
03.07.2026 Rubin - FC Orenburg 1 : 2
11.04.2026 Rubin - FC Orenburg 0 : 0
20.02.2026 FC Orenburg - Rubin 1 : 0
16.09.2025 FC Orenburg - Rubin 0 : 0
30.08.2025 FC Orenburg - Rubin 2 : 2
31.07.2025 Rubin - FC Orenburg 2 : 0
24.05.2025 Rubin - FC Orenburg 4 : 2
22.02.2025 FC Orenburg - Rubin 3 : 5
27.10.2024 FC Orenburg - Rubin 1 : 2

🗓 Последни мачове: FC Orenburg

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Spartak Moscow - FC Orenburg 1 - 1 D
22.08.2026 Fakel - FC Orenburg 0 - 0 D
18.08.2026 Rodina Moskva - FC Orenburg 1 - 4 W
14.08.2026 FC Orenburg - Lokomotiv 1 - 1 D
09.08.2026 Rubin - FC Orenburg 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Rubin

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rubin - Dinamo Makhachkala 3 - 1 W
24.08.2026 Baltika - Rubin 1 - 1 D
19.08.2026 Rubin - Spartak Moscow 1 - 1 D
15.08.2026 FC Rostov - Rubin 1 - 1 D
09.08.2026 Rubin - FC Orenburg 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Orenburg и Rubin е насрочена за 02.09.2026 13:15 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

FC Orenburg има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDDLLWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Rubin има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDDLWLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC Orenburg има 2 победи, равенствата са 4, а Rubin има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Orenburg -1 / Rubin +1 подкрепя FC Orenburg със средна промяна 5.93 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Odd/Even — Odd (коефициент 1.89). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.31, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 56 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Rubin като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 17:00:03 · Заключен: 2026-09-02 14:55:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Orenburg и Rubin завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Rubin като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Rubin получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Orenburg с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 5.93 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.89. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.31. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 17:50:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.