📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W ? ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
2
W ? ? ? ?
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
4
2
🟢 Cheltenham 🟡 Равенства York 🔴
Дата Мач Резултат
03.04.2015 York - Cheltenham 1 : 0
01.11.2014 Cheltenham - York 0 : 1
08.02.2014 York - Cheltenham 0 : 0
02.11.2013 Cheltenham - York 2 : 2
12.01.2013 Cheltenham - York 1 : 1
22.09.2012 York - Cheltenham 0 : 0

🗓 Последни мачове: Cheltenham

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Barnet - Cheltenham 2 - 2 D
22.08.2026 Swindon Town - Cheltenham 2 - 1 L
15.08.2026 Cheltenham - Rotherham 2 - 1 W
08.08.2026 Cheltenham - Charlton 1 - 3 L
01.08.2026 Cheltenham - Milton Keynes Dons 0 - 2 L

📆 Последни мачове: York

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 York - Exeter City 2 - 1 W
22.08.2026 Rotherham - York 1 - 1 D
15.08.2026 York - Bristol Rovers 3 - 2 W
03.08.2026 York - Crawley Town 0 - 2 L
28.07.2026 York - Peterborough 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cheltenham и York е насрочена за 01.09.2026 18:45 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cheltenham е на позиция 7 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е W. York е на позиция 6 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е W.

Последни резултати

Cheltenham има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLWLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. York има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLDLLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Cheltenham има 0 победи, равенствата са 4, а York има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cheltenham -0.75 / York +0.75 подкрепя York със средна промяна 3.40 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.82% при 514 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cheltenham като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на York като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 20:45:03 · Заключен: 2026-09-01 20:25:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cheltenham и York завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cheltenham като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Cheltenham получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на York като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой York получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше York с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.4 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 23:12:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.