📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L ? ? ? ?
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Chesterfield 🟡 Равенства Gillingham 🔴
Дата Мач Резултат
17.02.2026 Chesterfield - Gillingham 1 : 0
19.08.2025 Gillingham - Chesterfield 4 : 1
08.04.2025 Chesterfield - Gillingham 1 : 1
31.08.2024 Gillingham - Chesterfield 1 : 0
14.02.2017 Gillingham - Chesterfield 1 : 1
27.09.2016 Chesterfield - Gillingham 3 : 3
27.02.2016 Gillingham - Chesterfield 1 : 2
10.10.2015 Chesterfield - Gillingham 1 : 3
17.03.2015 Chesterfield - Gillingham 3 : 0
20.12.2014 Gillingham - Chesterfield 2 : 3

🗓 Последни мачове: Chesterfield

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Rotherham - Chesterfield 2 - 1 L
22.08.2026 Salford City - Chesterfield 0 - 1 W
15.08.2026 Chesterfield - Fleetwood Town 0 - 1 L
08.08.2026 Fleetwood Town - Chesterfield 1 - 0 L
31.07.2026 Scunthorpe - Chesterfield 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Gillingham

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Gillingham - Northampton 1 - 1 D
22.08.2026 Fleetwood Town - Gillingham 0 - 0 D
15.08.2026 Gillingham - Walsall 0 - 3 L
08.08.2026 Gillingham - Luton 0 - 3 L
31.07.2026 Ebbsfleet United - Gillingham 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chesterfield и Gillingham е насрочена за 01.09.2026 18:45 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Chesterfield е на позиция 17 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е L. Gillingham е на позиция 24 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:3. Записаната форма е L.

Последни резултати

Chesterfield има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDLDDLW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Gillingham има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWWLWWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Chesterfield има 4 победи, равенствата са 3, а Gillingham има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Chesterfield с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.39%, 24.00% и 15.60%. Разликата в моделния momentum е 44.79 пункта в полза на Chesterfield. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.39%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Chesterfield -0.5 / Gillingham +0.5 подкрепя Chesterfield със средна промяна 5.10 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Chesterfield като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gillingham като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 20:45:03 · Заключен: 2026-09-01 20:47:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chesterfield и Gillingham завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Chesterfield като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Chesterfield получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gillingham като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Gillingham получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chesterfield с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 5.1 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 23:02:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.