📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D ? ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
L ? ? ? ?
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Swindon Town 🟡 Равенства Port Vale 🔴
Дата Мач Резултат
08.02.2025 Swindon Town - Port Vale 3 : 3
28.09.2024 Port Vale - Swindon Town 2 : 1
19.05.2022 Port Vale - Swindon Town 1 : 0
15.05.2022 Swindon Town - Port Vale 2 : 1
15.01.2022 Port Vale - Swindon Town 1 : 3
11.09.2021 Swindon Town - Port Vale 1 : 2
25.01.2020 Swindon Town - Port Vale 3 : 0
29.12.2019 Port Vale - Swindon Town 2 : 0
16.03.2019 Swindon Town - Port Vale 0 : 0
24.11.2018 Port Vale - Swindon Town 0 : 1

🗓 Последни мачове: Swindon Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Oldham - Swindon Town 3 - 0 L
22.08.2026 Swindon Town - Cheltenham 2 - 1 W
15.08.2026 Northampton - Swindon Town 0 - 0 D
08.08.2026 Cardiff - Swindon Town 3 - 2 L
01.08.2026 Forest Green - Swindon Town 1 - 4 W

📆 Последни мачове: Port Vale

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Port Vale - Crewe 0 - 0 D
22.08.2026 Port Vale - Tranmere 1 - 1 D
15.08.2026 Oldham - Port Vale 2 - 0 L
07.08.2026 Wolves - Port Vale 3 - 0 L
01.08.2026 Blackpool - Port Vale 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Swindon Town и Port Vale е насрочена за 01.09.2026 18:45 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Swindon Town е на позиция 14 с 1 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е D. Port Vale е на позиция 21 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:3. Записаната форма е L.

Последни резултати

Swindon Town има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWWLLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Port Vale има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWWWWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Swindon Town има 4 победи, равенствата са 2, а Port Vale има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Swindon Town -0.75 / Port Vale +0.75 подкрепя Port Vale със средна промяна 2.96 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Swindon Town като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Port Vale като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 21:00:04 · Заключен: 2026-09-01 20:25:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Swindon Town и Port Vale завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Swindon Town като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Swindon Town получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Port Vale като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Port Vale получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Port Vale с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.96 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 23:12:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.