Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.03.2025 | Bristol Rovers - Rotherham | 2 : 3 |
| 17.08.2024 | Rotherham - Bristol Rovers | 0 : 0 |
| 18.01.2020 | Rotherham - Bristol Rovers | 3 : 0 |
| 28.09.2019 | Bristol Rovers - Rotherham | 1 : 0 |
| 21.04.2018 | Rotherham - Bristol Rovers | 2 : 0 |
| 02.12.2017 | Bristol Rovers - Rotherham | 2 : 1 |
| 19.02.2013 | Bristol Rovers - Rotherham | 1 : 2 |
| 26.01.2013 | Rotherham - Bristol Rovers | 1 : 3 |
| 25.02.2012 | Rotherham - Bristol Rovers | 0 : 1 |
| 14.10.2011 | Bristol Rovers - Rotherham | 5 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Bristol Rovers - Colchester | 2 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Crawley Town - Bristol Rovers | 0 - 2 | W |
| 25.08.2026 | Bristol Rovers - Chelsea U21 | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Bristol Rovers - Newport County | 5 - 3 | W |
| 15.08.2026 | York - Bristol Rovers | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Tranmere - Rotherham | 2 - 2 | D |
| 29.08.2026 | Rotherham - Chesterfield | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Rotherham - York | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Cheltenham - Rotherham | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Rotherham - West Brom | 1 - 4 | L |
Предстоящата среща между Bristol Rovers и Rotherham е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bristol Rovers е на позиция 15 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е L. Rotherham е на позиция 16 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е L.
Bristol Rovers има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLLDDLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Rotherham има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLLDWLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Bristol Rovers има 5 победи, равенствата са 1, а Rotherham има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Bristol Rovers като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rotherham като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Bristol Rovers и Rotherham завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Bristol Rovers като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Bristol Rovers получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rotherham като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Rotherham получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.