Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Barnet - Chesterfield | 1 : 0 |
| 13.12.2025 | Chesterfield - Barnet | 3 : 1 |
| 27.02.2024 | Barnet - Chesterfield | 0 : 2 |
| 11.11.2023 | Chesterfield - Barnet | 4 : 2 |
| 28.01.2023 | Barnet - Chesterfield | 3 : 0 |
| 26.08.2022 | Chesterfield - Barnet | 3 : 1 |
| 15.01.2022 | Barnet - Chesterfield | 1 : 4 |
| 14.09.2021 | Chesterfield - Barnet | 4 : 2 |
| 20.03.2021 | Barnet - Chesterfield | 0 : 2 |
| 12.12.2020 | Chesterfield - Barnet | 6 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Chesterfield - Gillingham | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Rotherham - Chesterfield | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Salford City - Chesterfield | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Chesterfield - Fleetwood Town | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Fleetwood Town - Chesterfield | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Exeter City - Barnet | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Barnet - Cheltenham | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Shrewsbury - Barnet | 1 - 3 | W |
| 18.08.2026 | Barnet - Arsenal U21 | 5 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Barnet - Salford City | 3 - 1 | W |
Предстоящата среща между Chesterfield и Barnet е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chesterfield е на позиция 17 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е L. Barnet е на позиция 3 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е W.
Chesterfield има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLDLDDL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Barnet има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWLDDLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Chesterfield има 8 победи, равенствата са 0, а Barnet има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Chesterfield +1 / Barnet -1 подкрепя Chesterfield със средна промяна 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Chesterfield като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barnet като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Chesterfield и Barnet завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chesterfield като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Chesterfield получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barnet като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Barnet получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chesterfield с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.