Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.08.2026 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 4 : 0 |
| 25.04.2026 | Shrewsbury - Fleetwood Town | 2 : 2 |
| 22.11.2025 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 3 : 1 |
| 01.01.2024 | Shrewsbury - Fleetwood Town | 3 : 1 |
| 26.08.2023 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 0 : 1 |
| 01.01.2023 | Shrewsbury - Fleetwood Town | 0 : 3 |
| 15.10.2022 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 0 : 1 |
| 05.02.2022 | Shrewsbury - Fleetwood Town | 1 : 1 |
| 26.12.2021 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 0 : 3 |
| 06.03.2021 | Shrewsbury - Fleetwood Town | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Fleetwood Town - Oldham | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Grimsby - Fleetwood Town | 2 - 2 | D |
| 25.08.2026 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Fleetwood Town - Gillingham | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Chesterfield - Fleetwood Town | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Rochdale - Shrewsbury | 3 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Shrewsbury - Salford City | 1 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Fleetwood Town - Shrewsbury | 4 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Shrewsbury - Barnet | 1 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Tranmere - Shrewsbury | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Fleetwood Town и Shrewsbury е насрочена за 05.09.2026 11:30 в League Two. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fleetwood Town е на позиция 10 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е W. Shrewsbury е на позиция 22 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е L.
Fleetwood Town има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWWLDWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Shrewsbury има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDDLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Fleetwood Town има 4 победи, равенствата са 2, а Shrewsbury има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Fleetwood Town 0 / Shrewsbury 0 подкрепя Fleetwood Town със средна промяна 1.30 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Fleetwood Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Shrewsbury като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Fleetwood Town и Shrewsbury завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fleetwood Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Fleetwood Town получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shrewsbury като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Shrewsbury получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fleetwood Town с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.3 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.