📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W D ? ? ?
Владение на топката
61%
39%
23
Общо удари
18
6
Точни удари
4
8
Неточни удари
10
11
Корнери
4
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
1
Засади
5
15
Удари в наказателното поле
13
8
Удари извън наказателното поле
5
9
Блокирани удари
4
1
Спасявания
3
8
Нарушения
7
261
Точни пасове
139
361
Общо пасове
240
7
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

3
0
7
🟢 Barnsley 🟡 Равенства Blackpool 🔴
Дата Мач Резултат
17.01.2026 Barnsley - Blackpool 2 : 1
20.09.2025 Blackpool - Barnsley 1 : 0
08.03.2025 Barnsley - Blackpool 0 : 3
19.10.2024 Blackpool - Barnsley 1 : 2
20.04.2024 Blackpool - Barnsley 3 : 2
05.12.2023 Blackpool - Barnsley 2 : 1
30.09.2023 Barnsley - Blackpool 0 : 1
26.04.2022 Barnsley - Blackpool 0 : 2
25.09.2021 Blackpool - Barnsley 1 : 0
27.04.2019 Barnsley - Blackpool 2 : 1

🗓 Последни мачове: Barnsley

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Leyton Orient - Barnsley 1 - 3 W
25.08.2026 Barnsley - Crewe 3 - 2 W
22.08.2026 Doncaster - Barnsley 0 - 0 D
15.08.2026 Barnsley - Bromley 0 - 1 L
08.08.2026 Barnsley - Wigan 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Blackpool

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Blackpool - Peterborough 4 - 0 W
25.08.2026 Blackpool - Lincoln 1 - 4 L
25.08.2026 Blackpool - Aston Villa U21 -
22.08.2026 Stockport County - Blackpool 1 - 2 W
15.08.2026 Blackpool - Wycombe 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Barnsley и Blackpool е насрочена за 02.09.2026 18:45 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Barnsley е на позиция 21 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е DL. Blackpool е на позиция 6 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WD.

Последни резултати

Barnsley има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDDWWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Blackpool има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWLLLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Barnsley има 3 победи, равенствата са 0, а Blackpool има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 15.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Barnsley -0.75 / Blackpool +0.75 подкрепя Barnsley със средна промяна 3.95 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 45 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.79% при 3247 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Barnsley като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Blackpool като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:30:05 · Заключен: 2026-09-02 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Barnsley и Blackpool завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 15.5. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Barnsley като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Barnsley получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Blackpool като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Blackpool получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Barnsley с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.95 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 14 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 23:12:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.