Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | Luton - Stockport County | 3 : 1 |
| 21.03.2026 | Luton - Stockport County | 1 : 1 |
| 08.11.2025 | Stockport County - Luton | 0 : 3 |
| 19.03.2013 | Luton - Stockport County | 1 : 0 |
| 02.03.2013 | Stockport County - Luton | 0 : 1 |
| 10.01.2012 | Luton - Stockport County | 1 : 0 |
| 02.09.2011 | Stockport County - Luton | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Mansfield Town - Luton | 5 - 2 | L |
| 27.08.2026 | Chelsea - Luton | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Luton - Notts County | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Reading - Luton | 3 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Gillingham - Luton | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stockport County - Wycombe | 5 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Stockport County - Blackpool | 1 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Stockport County - Everton U21 | 6 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Plymouth - Stockport County | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Stockport County - Doncaster | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Luton и Stockport County е насрочена за 02.09.2026 18:45 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Luton е на позиция 3 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е DW. Stockport County е на позиция 9 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е LW.
Luton има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWLWDWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Stockport County има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDWWWLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 7 директни срещи Luton има 5 победи, равенствата са 2, а Stockport County има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Luton -1 / Stockport County +1 подкрепя Stockport County със средна промяна 7.02 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 28 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.23% при 531 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Luton като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 0.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stockport County като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Luton и Stockport County завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
В последните 7 директни срещи средният общ брой голове е 2, а този мач завърши с 2 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Luton като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 5 жълти, 0 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Luton получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stockport County като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Stockport County получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stockport County с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 7.02 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.