📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
45%
55%
19
Общо удари
17
6
Точни удари
4
7
Неточни удари
8
5
Корнери
5
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
12
7
Удари извън наказателното поле
5
6
Блокирани удари
5
3
Спасявания
2
11
Нарушения
10
251
Точни пасове
314
323
Общо пасове
394
10
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Wigan 🟡 Равенства Milton Keynes Dons 🔴
Дата Мач Резултат
12.03.2022 Milton Keynes Dons - Wigan 1 : 1
19.10.2021 Wigan - Milton Keynes Dons 1 : 2
06.03.2021 Wigan - Milton Keynes Dons 3 : 0
27.10.2020 Milton Keynes Dons - Wigan 2 : 0
07.04.2018 Wigan - Milton Keynes Dons 5 : 1
05.08.2017 Milton Keynes Dons - Wigan 0 : 1
14.01.2014 Milton Keynes Dons - Wigan 1 : 3
04.01.2014 Wigan - Milton Keynes Dons 3 : 3

🗓 Последни мачове: Wigan

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 AFC Wimbledon - Wigan 1 - 0 L
22.08.2026 Wigan - Leyton Orient 0 - 2 L
18.08.2026 Wigan - Aston Villa U21 3 - 2 W
15.08.2026 Cambridge United - Wigan 3 - 2 L
08.08.2026 Barnsley - Wigan 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Milton Keynes Dons

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Milton Keynes Dons - Leicester 0 - 0 D
22.08.2026 Milton Keynes Dons - Huddersfield 1 - 1 D
15.08.2026 Oxford United - Milton Keynes Dons 2 - 2 D
08.08.2026 Norwich - Milton Keynes Dons 4 - 1 L
01.08.2026 Cheltenham - Milton Keynes Dons 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wigan и Milton Keynes Dons е насрочена за 02.09.2026 18:45 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Wigan е на позиция 24 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е LL. Milton Keynes Dons е на позиция 14 с 2 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е DD.

Последни резултати

Wigan има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDLDWLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Milton Keynes Dons има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWLLLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Wigan има 4 победи, равенствата са 2, а Milton Keynes Dons има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.38. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Wigan -1 / Milton Keynes Dons +1 подкрепя Wigan със средна промяна 9.51 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 24 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Wigan като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Milton Keynes Dons като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:30:05 · Заключен: 2026-09-02 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wigan и Milton Keynes Dons завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3.38 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.2. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Wigan като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Wigan получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Milton Keynes Dons като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Milton Keynes Dons получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Wigan с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 9.51 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 23:12:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.