📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
5
L D ? ? ?
Владение на топката
56%
44%
17
Общо удари
10
4
Точни удари
5
4
Неточни удари
3
7
Корнери
3
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
2
Засади
5
10
Удари в наказателното поле
8
7
Удари извън наказателното поле
2
9
Блокирани удари
2
0
Спасявания
2
17
Нарушения
9
280
Точни пасове
187
382
Общо пасове
303
8
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

2
0
4
🟢 Barnsley 🟡 Равенства Stevenage 🔴
Дата Мач Резултат
21.04.2026 Stevenage - Barnsley 1 : 0
31.01.2026 Barnsley - Stevenage 3 : 1
25.01.2025 Barnsley - Stevenage 0 : 1
14.09.2024 Stevenage - Barnsley 3 : 0
09.04.2024 Stevenage - Barnsley 2 : 1
23.12.2023 Barnsley - Stevenage 2 : 1

🗓 Последни мачове: Barnsley

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Barnsley - Blackpool 2 - 1 W
29.08.2026 Leyton Orient - Barnsley 1 - 3 W
25.08.2026 Barnsley - Crewe 3 - 2 W
22.08.2026 Doncaster - Barnsley 0 - 0 D
15.08.2026 Barnsley - Bromley 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Stevenage

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Peterborough - Stevenage 0 - 0 D
29.08.2026 Stevenage - Doncaster 2 - 2 D
25.08.2026 Stevenage - Reading 0 - 3 L
22.08.2026 Stevenage - Oxford United 1 - 2 L
15.08.2026 Burton Albion - Stevenage 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Barnsley и Stevenage е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Barnsley е на позиция 21 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е DL. Stevenage е на позиция 19 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е LD.

Последни резултати

Barnsley има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLDDWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Stevenage има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDWWWLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Barnsley има 2 победи, равенствата са 0, а Stevenage има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 13.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Barnsley -0.75 / Stevenage +0.75 подкрепя Barnsley със средна промяна 8.64 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Barnsley като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stevenage като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:28 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Barnsley и Stevenage завърши при резултат 1:5. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 13.2. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Barnsley като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Barnsley получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stevenage като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Stevenage получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Barnsley с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 8.64 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:5 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:42:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.