Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2025 | Burton Albion - Cambridge United | 2 : 1 |
| 26.10.2024 | Cambridge United - Burton Albion | 1 : 0 |
| 27.01.2024 | Cambridge United - Burton Albion | 0 : 0 |
| 09.10.2023 | Burton Albion - Cambridge United | 2 : 1 |
| 03.05.2023 | Burton Albion - Cambridge United | 1 : 0 |
| 27.08.2022 | Cambridge United - Burton Albion | 4 : 3 |
| 12.02.2022 | Burton Albion - Cambridge United | 2 : 2 |
| 21.08.2021 | Cambridge United - Burton Albion | 3 : 0 |
| 06.10.2020 | Burton Albion - Cambridge United | 2 : 4 |
| 02.05.2015 | Cambridge United - Burton Albion | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Burton Albion - AFC Wimbledon | 4 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Notts County - Burton Albion | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Leicester - Burton Albion | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Burton Albion - Stevenage | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Burton Albion - Blackburn | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Bradford - Cambridge United | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Cambridge United - Huddersfield | 1 - 2 | L |
| 25.08.2026 | Cambridge United - Millwall | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Bromley - Cambridge United | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Cambridge United - Wigan | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Burton Albion и Cambridge United е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Burton Albion е на позиция 7 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WD. Cambridge United е на позиция 4 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е DW.
Burton Albion има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLWDLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Cambridge United има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWDDWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Burton Albion има 4 победи, равенствата са 2, а Cambridge United има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.28; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Burton Albion -1 / Cambridge United +1 подкрепя Cambridge United със средна промяна 5.15 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Burton Albion като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cambridge United като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Burton Albion и Cambridge United завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.28. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Burton Albion като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Burton Albion получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cambridge United като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Cambridge United получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cambridge United с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 5.15 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.