📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
3
D L ? ? ?
Владение на топката
56%
44%
14
Общо удари
16
2
Точни удари
9
6
Неточни удари
5
7
Корнери
3
3
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
1
Засади
2
10
Удари в наказателното поле
12
4
Удари извън наказателното поле
4
6
Блокирани удари
2
6
Спасявания
1
13
Нарушения
11
272
Точни пасове
206
386
Общо пасове
305
11
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 Doncaster 🟡 Равенства Plymouth 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Plymouth - Doncaster 2 : 1
20.12.2025 Doncaster - Plymouth 1 : 5
29.01.2022 Doncaster - Plymouth 1 : 3
25.09.2021 Plymouth - Doncaster 2 : 1
06.03.2021 Doncaster - Plymouth 2 : 1
27.10.2020 Plymouth - Doncaster 2 : 1
13.04.2019 Doncaster - Plymouth 2 : 0
29.09.2018 Plymouth - Doncaster 2 : 3
13.01.2018 Doncaster - Plymouth 1 : 1
23.09.2017 Plymouth - Doncaster 0 : 3

🗓 Последни мачове: Doncaster

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Doncaster - Liverpool U21 -
01.09.2026 Doncaster - Notts County 1 - 1 D
29.08.2026 Stevenage - Doncaster 2 - 2 D
25.08.2026 Doncaster - Middlesbrough 1 - 3 L
22.08.2026 Doncaster - Barnsley 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Plymouth

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Leicester - Plymouth 2 - 0 L
29.08.2026 Plymouth - Bradford 2 - 0 W
25.08.2026 Plymouth - Coventry 2 - 4 L
22.08.2026 Wycombe - Plymouth 1 - 1 D
15.08.2026 Plymouth - Stockport County 1 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Doncaster и Plymouth е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Doncaster е на позиция 20 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е DL. Plymouth е на позиция 22 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:3. Записаната форма е DL.

Последни резултати

Doncaster има 0 победи, 6 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDLDLLDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Plymouth има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLWWDWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Doncaster има 4 победи, равенствата са 1, а Plymouth има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Doncaster -1 / Plymouth +1 подкрепя Plymouth със средна промяна 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Doncaster като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Plymouth като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:29 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Doncaster и Plymouth завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.4 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Doncaster като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Doncaster получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Plymouth като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Plymouth получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Plymouth с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:42:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.