📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W D W ? ?

🔁 Директни срещи

6
2
2
🟢 Annagh United 🟡 Равенства Ards 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Annagh United - Ards 3 : 2
29.11.2025 Annagh United - Ards 3 : 1
23.08.2025 Ards - Annagh United 1 : 2
26.04.2025 Annagh United - Ards 1 : 0
08.03.2025 Ards - Annagh United 2 : 0
21.12.2024 Annagh United - Ards 0 : 1
12.10.2024 Ards - Annagh United 1 : 1
19.01.2024 Annagh United - Ards 2 : 0
21.10.2023 Ards - Annagh United 2 : 3
19.08.2023 Annagh United - Ards 0 : 0

🗓 Последни мачове: Annagh United

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Annagh United - Ards 2 - 1 W
29.08.2026 Ballinamallard United - Annagh United 1 - 3 W
22.08.2026 Annagh United - Moyola Park 2 - 0 W
15.08.2026 Dundela - Annagh United 2 - 2 D
11.08.2026 Annagh United - Rathfriland 4 - 2 W

📆 Последни мачове: Ards

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Annagh United - Ards 2 - 1 L
28.08.2026 Ards - Queen's University 0 - 3 L
22.08.2026 Ards - Loughgall 1 - 2 L
15.08.2026 Warrenpoint Town - Ards 1 - 3 W
11.08.2026 Ards - Dundela 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Annagh United и Ards е насрочена за 04.09.2026 18:45 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Annagh United е на позиция 10 с 4 точки. Записаната форма е DWL. Ards е на позиция 1 с 7 точки. Записаната форма е WDW.

Последни резултати

Annagh United има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLDWLWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Ards има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWLLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Annagh United има 6 победи, равенствата са 2, а Ards има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Annagh United -1.5 / Ards +1.5 подкрепя Annagh United със средна промяна 7.65 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Генериран: 2026-09-04 18:00:06 · Заключен: 2026-09-04 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Annagh United и Ards завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Annagh United с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 7.65 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 00:13:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.