Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.01.2025 | Glenavon FC - Dundela | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | H&W Welders - Dundela | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Ballinamallard United - Dundela | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Dundela - Annagh United | 2 - 2 | D |
| 11.08.2026 | Ards - Dundela | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Dundela - Moyola Park | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Glenavon FC - Rathfriland | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Armagh City - Glenavon FC | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Glenavon FC - Strabane Athletic | 4 - 1 | W |
| 11.08.2026 | Newry City AFC - Glenavon FC | 1 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Glenavon FC - Ards | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Dundela и Glenavon FC е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dundela е на позиция 11 с 3 точки. Записаната форма е DDD. Glenavon FC е на позиция 3 с 6 точки. Записаната форма е WWL.
Dundela има 0 победи, 5 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDDLDLDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Glenavon FC има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLDLLLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 1 директни срещи Dundela има 0 победи, равенствата са 0, а Glenavon FC има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Glenavon FC (X2) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 18.93%, 23.06% и 58.01%. Разликата в моделния momentum е 39.08 пункта в полза на Glenavon FC. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Срещата между Dundela и Glenavon FC завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 5 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.