📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

4
0
3
🟢 Warrenpoint Town 🟡 Равенства Newington Youth 🔴
Дата Мач Резултат
10.03.2026 Warrenpoint Town - Newington Youth 2 : 4
14.02.2026 Newington Youth - Warrenpoint Town 4 : 0
27.09.2025 Newington Youth - Warrenpoint Town 3 : 0
28.01.2023 Warrenpoint Town - Newington Youth 2 : 0
11.01.2023 Newington Youth - Warrenpoint Town 1 : 4
03.12.2022 Newington Youth - Warrenpoint Town 0 : 1
13.09.2022 Warrenpoint Town - Newington Youth 1 : 0

🗓 Последни мачове: Warrenpoint Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Loughgall - Warrenpoint Town 3 - 3 D
21.08.2026 Newry City AFC - Warrenpoint Town 0 - 3 W
15.08.2026 Warrenpoint Town - Ards 1 - 3 L
11.08.2026 Warrenpoint Town - Armagh City 2 - 0 W
08.08.2026 H&W Welders - Warrenpoint Town 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Newington Youth

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Strabane Athletic - Newington Youth 1 - 2 W
22.08.2026 Newington Youth - Rathfriland 4 - 0 W
15.08.2026 Newington Youth - Queen's University 2 - 1 W
11.08.2026 Loughgall - Newington Youth 2 - 2 D
08.08.2026 Newington Youth - Annagh United 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Warrenpoint Town и Newington Youth е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Warrenpoint Town е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е LWL. Newington Youth е на позиция 2 с 7 точки. Записаната форма е WDW.

Последни резултати

Warrenpoint Town има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLLLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Newington Youth има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWDLWLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Warrenpoint Town има 4 победи, равенствата са 0, а Newington Youth има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 15:02:29 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Warrenpoint Town и Newington Youth завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:27:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.