📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

4
0
4
🟢 Dukla Praha U19 🟡 Равенства Zbrojovka Brno U19 🔴
Дата Мач Резултат
06.06.2026 Dukla Praha U19 - Zbrojovka Brno U19 2 : 0
08.11.2025 Zbrojovka Brno U19 - Dukla Praha U19 2 : 1
08.03.2025 Dukla Praha U19 - Zbrojovka Brno U19 8 : 1
10.08.2024 Zbrojovka Brno U19 - Dukla Praha U19 2 : 4
27.04.2024 Zbrojovka Brno U19 - Dukla Praha U19 2 : 1
29.09.2023 Dukla Praha U19 - Zbrojovka Brno U19 4 : 0
02.06.2023 Dukla Praha U19 - Zbrojovka Brno U19 2 : 5
05.11.2022 Zbrojovka Brno U19 - Dukla Praha U19 4 : 0

🗓 Последни мачове: Dukla Praha U19

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Opava U19 - Dukla Praha U19 1 - 3 W
22.08.2026 Dukla Praha U19 - Mladá Boleslav U19 3 - 1 W
15.08.2026 Slovácko U19 - Dukla Praha U19 2 - 5 W
08.08.2026 Dukla Praha U19 - Teplice U19 2 - 3 L
13.06.2026 Slovan Liberec U19 - Dukla Praha U19 2 - 3 W

📆 Последни мачове: Zbrojovka Brno U19

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Zbrojovka Brno U19 - Karviná U19 3 - 0 W
25.08.2026 České Budějovice U19 - Zbrojovka Brno U19 4 - 3 L
15.08.2026 Zbrojovka Brno U19 - Viktoria Plzeň U19 0 - 6 L
08.08.2026 Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19 2 - 2 D
13.06.2026 Zbrojovka Brno U19 - Slavia Praha U19 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dukla Praha U19 и Zbrojovka Brno U19 е насрочена за 05.09.2026 09:00 в 1. Liga U19. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Dukla Praha U19 има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWDWLL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Zbrojovka Brno U19 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWLLLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Dukla Praha U19 има 4 победи, равенствата са 0, а Zbrojovka Brno U19 има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.75. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 87.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 90%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-04 20:02:29 · Заключен: 2026-09-05 10:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dukla Praha U19 и Zbrojovka Brno U19 завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 4.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 12:54:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.