📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D W D
1
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
46%
54%
0
Очаквани голове (xG)
0
15
Общо удари
21
6
Точни удари
6
7
Неточни удари
10
3
Корнери
3
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
1
10
Удари в наказателното поле
13
5
Удари извън наказателното поле
8
2
Блокирани удари
5
5
Спасявания
5
6
Нарушения
10
81%
Точност на пасовете
84%
331
Точни пасове
408
411
Общо пасове
484
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

2
4
4
🟢 Rapid 🟡 Равенства Universitatea Craiova 🔴
Дата Мач Резултат
25.05.2026 Rapid - Universitatea Craiova 0 : 0
19.04.2026 Universitatea Craiova - Rapid 1 : 0
08.03.2026 Rapid - Universitatea Craiova 1 : 1
02.11.2025 Universitatea Craiova - Rapid 2 : 2
02.05.2025 Universitatea Craiova - Rapid 1 : 2
29.03.2025 Rapid - Universitatea Craiova 1 : 2
25.01.2025 Rapid - Universitatea Craiova 1 : 0
31.08.2024 Universitatea Craiova - Rapid 1 : 1
29.04.2024 Rapid - Universitatea Craiova 1 : 2
30.03.2024 Universitatea Craiova - Rapid 2 : 1

🗓 Последни мачове: Rapid

Дата Мач Резултат Изх.
21.08.2026 Petrolul Ploiesti - Rapid 0 - 2 W
15.08.2026 Rapid - Dinamo Bucuresti 0 - 1 L
07.08.2026 Uta Arad - Rapid 0 - 0 D
02.08.2026 Rapid - CFR 1907 Cluj 3 - 1 W
27.07.2026 FC Botosani - Rapid 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Universitatea Craiova

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Ararat-Armenia - Universitatea Craiova 1 - 0 L
23.08.2026 Universitatea Craiova - FC Voluntari 3 - 1 W
20.08.2026 Universitatea Craiova - Ararat-Armenia 1 - 1 D
16.08.2026 Oţelul - Universitatea Craiova 1 - 1 D
13.08.2026 Universitatea Craiova - KuPS 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rapid и Universitatea Craiova е насрочена за 31.08.2026 17:30 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Rapid е на позиция 4 с 11 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:2. Записаната форма е WLDWD. Universitatea Craiova е на позиция 5 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 9:5. Записаната форма е WDLWL.

Последни резултати

Rapid има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDWLDDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Universitatea Craiova има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWLDWDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Rapid има 2 победи, равенствата са 4, а Universitatea Craiova има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Rapid -1 / Universitatea Craiova +1 подкрепя Rapid със средна промяна 2.37 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Rapid като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Universitatea Craiova като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 1.00 червени и 4.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 04:30:03 · Заключен: 2026-08-31 19:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rapid и Universitatea Craiova завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.4. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Rapid като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Rapid получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Universitatea Craiova като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 1 червени и 4.5 общо картона на мач. В този двубой Universitatea Craiova получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rapid с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.37 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:03:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.